تصحیح اسپیکینگ و رایتینگ تافل

تصحیح رایتینگ و اسپیکینگ تافل

 

 بخش رایتینگ و اسپیکینگ تافل از بخش های دشوار آزمون تافل بوده و داوطلبین حتی پس از شرکت در کلاس و تمرین متوجه این مسئله می شوند که برای ارتقا نمره خود نیاز دارند تا مصححین مجرب تسک های رایتینگ و بعضا اسپیکینگ آن ها را مورد بررسی قرار دهند، از این رو آکادمی تافل ایران با بهره گیری از اساتید با سابقه و متخصص در حوزه تافل که تا کنون هزاران تصحیح رایتینگ و اسپیکینگ را چه عنوان مدرس تافل و چه به عنوان مصحح آزمون های آزمایشی انجام داده اند، اقدام به ارائه خدمات تصحیح رایتینگ و اسپیکینگ تافل کرده است (برای آشنایی با اساتید ما به این لینک مراجعه نمایید)

 

 

از آنجایی که ارتقا نمره رایتینگ در آزمون تافل شامل توجه به معیارهای متفاوت بهبود نمره از جمله بسط موضوع، پیوستگی و ارتباط منطقی ایده ها ، درست بودن و تنوع ساختار های گرامری، استفاده صحیح از لغات و سایر قوانین رایتینگ می باشد، تصحیح رایتینگ تافل توسط اساتید ما شامل نمره دهی، تصحیح و تحلیل کامل معیارهای مهم آزمون تافل: بسط موضوع، پیوستگی مطلب، استفاده و اشتباهات ساختاری، گرامری و لغات وسایر قواعد دستوری و نوشتاری می باشد. هم چنین پیشنهادات ارزشمندی برای رفع مشکلات و ارتقا سطح رایتینگ  ارائه می شود. 

نمونه های تصحیح اساتید ما در ذیل موجود می باشد. هم چنین می توانید برای مشاهده نمونه های بیشتر به گروه تلگرامی ما رجوع نمایید.

 

 

 

  برای ارسال فایل اسپیکینگ و رایتینگ تافل برای تصحیح به نکات ذیل دقت نمایید.                                                                  

 

1. ​برای تصحیح، موضوعات رایتینگ و اسپیکینگ را از موضوعات   TPO ها یا آزمون های تافل اصلی گذشته  انتخاب نمایید .

2. فایل های رایتینگ تنها با فرمت  Word، Wordpad و Notepad  تصحیح می شوند. فایل های ارسالی  با فرمت PDF تصحیح نخواهند شد.

3. صوت فایل های اسپیکینگ باید از کیفیت مناسب برخوردار باشند. فایل های اسپیکینگ با کیفیت پایین صوت تصحیح نخواهند شد.

4. حتما رایتینگ خود را در زمان مشخص تسک مربوطه و شرایط ازمون بنویسید تا نمره به دست آمده و مشکلات رایتینگ تان به عملکرد واقعی شما در آزمون اصلی تافل نزدیک تر باشد. طبیعتا نوشتن یا ریوایز کردن رایتینگ در زمان فراتر از زمان مقرر تسک ها به هیچ عنوان نمی تواند نمایانگر نمره و عملکرد واقعی شما باشد.

5. ذکر زمان اختصاص داده شده به رایتینگ ارسالی در فایل رایتینگ الزامی است.

6. اسپیکینگ خود را به منظور ارزشیابی تنها یک بار در زمان مشخص هر تسک ضبط و ارسال نمایید. طبیعتا تمرین چندین باره تسک مربوطه و یا روخوانی از متن نوشته شده اسپیکینگ و یا گوش دادن چندین باره به لیسنینگ های تسک های اینتگریتد نمی تواند نمره و عملکرد شما را به طور دقیق منعکس کند.

7. طریقه ارسال فایل در ایمیل دریافتی پس از خرید بسته مورد نظر توضیح داده شده است. 

8. فایل های ارسالی تا 36 ساعت بعد از ارسال فایل تصحیح شده و به ایمیل کاربر ارسال می شوند.

9. مهلت استفاده از بسته های خریداری شده تا دو ماه بعد از تاریخ خرید می باشد.

10. توجه مهم: لطفا در هنگام خرید، مراحل خرید را تا بازگشت موفق به سایت ادامه دهید.

 

در حال بارگذاری اطلاعات...
طراحی سایت: ایزی وب