درباره ما

درباره آکادمی تافل ایران

Icon

آکادمی تافل ایران توسط مجرب ترین اساتید تدریس تافل تخصصی در ایران به منظور ارائه خدمات آموزشی منحصر به فرد، تخصصی و مقرون به صرفه در زمینه آزمون تافل iBT شروع به فعالیت کرده است. مدرسین آکادمی تافل ایران سابقه سال ها تدریس تخصصی تافل در سنتر آزمون اصلی تافل، سابقه طولانی در تصحیح و نمره دهی تخصصی به آزمون های آزمایشی تافل در دو مرکز شناخته شده کشور و حتی سابقه قابل توجه در زمینه برگزاری آزمون اصلی تافل و جی آر ای در سنتر آزمون اصلی را دارا می باشند.

وجوه تمایز ما

  • برگزاری کلاس تخصصی تافل با بالاترین کیفیت و با هزینه کم توسط اساتید متخصص
  • سابقه برگزاری و تصحیح تخصصی آزمون های آزمایشی مطابق با استاندارد های ETS
  • مشاوره تخصصی رایگان در زمینه آزمون تافل توسط اساتید متخصص
  • تصحیح تحلیلی و تخصصی رایگان مهارت های اسپیکینگ و رایتینگ تافل
  • ارائه ویدیو ها و پادکست های تخصصی آموزش آزمون توسط اساتید متخصص به صورت رایگان ETS
  • ارائه بروزترین و کامل ترین منابع آزمون های تافل و جی ار ای

اهداف مجموعه

Icon

آکادمی تافل ایران به منظور ارائه خدمات آموزشی با کیفیت و مقرون به صرفه برای آزمون تافل شروع به کار کرده است. از آنجایی که بسیاری از موسساتی که در حوزه زبان و البته در حوزه آزمون های بین المللی مشغول به کار می باشند یا با هزینه کم خدمات آموزشی با کیفیت پایین ارائه می دهند و یا با هزینه بسیار زیاد خدمات آموزشی با کیفیت مناسب ارائه می دهند، تیم متخصص آکادمی تافل ایران با مدیریت، تدریس و تصحیح موسسین خود استاد رضا معراجی و دکتر محمدرضا دالمن بر آن شدند که با استفاده از تجارب وسیع خود در حوزه تدریس و تصحیح آزمون تافل، با ارائه خدمات آموزشی بسیار با کیفیت با هزینه کم نیاز داوطلبین که غالبا قشر دانشجو جامعه می باشند را برطرف سازند.

خدمات با هزینه موسسه شامل برگزاری دوره های تخصصی با کیفیت بالا می باشد که دکتر محمدرضا دالمن و استاد رضا معراجی سال هاست در این زمینه فعالیت دارند. از آنجایی که اساتید آکادمی تافل ایران، مصحح های متخصص در مراکز برگزاری آزمون آزمایشی در ایران بوده اند و هم چنین به طور مستقیم در برگزاری آزمون آزمایشی در دو مرکز آزمون آزمایشی در تهران نقش اصلی ایفا کرده اند، تجربه ای طولانی در زمینه تصحیح بخش های اسپیکینگ و رایتینگ آزمون دارند که می تواند برای داوطلبین محترم مفید باشد. از طرف دیگر برخی خدمات که حتی توسط افراد گاها غیر متخصص در این حوزه با هزینه های نامتعارف ارائه می شود، به صورت کاملا رایگان توسط تیم آکادمی تافل ایران ارائه می شوند تا حتی در صورتی که داوطلبین تمایل به استفاده از خدمات دیگر را ندارند برای رفع نیاز خود از این خدمات استفاده کنند. این خدمات شامل مشاوره رایگان و تصحیح رایگان رایتینگ و اسپیکینگ می باشد.

طراحی سایت: ایزی وب