دوره TOEFL

دوره TOEFL

Icon

دوره تافل تخصصی مناسب زبان آموزانی می باشد که تمایل به شرکت در آزمون تافل دارند و دارای سطح زبانی متوسط و بالاتر می باشند. از آنجایی که این داوطلبین دارای سطح زبانی قابل قبول برای شرکت در کلاس تافل می باشند، در این دوره تمرکز اصلی بر آموزش تخصصی استراتژی ها و تکنیک های تست زنی و ارائه راهکار های کسب نمره بالا تر با تمارین راهگشا در مهارت های ریدینگ، لیسنینگ، اسپیکینگ و رایتینگ آزمون تافل می باشد.

در این دوره راهکارهای تقویت و بهبود دامنه لغات داوطلب و ساختار های گرامری مورد نیاز داوطلبین برای کسب نمره بالا آموزش داده می شود. در این دوره زبان آموزان به منظور ارتقا سطح خود در اسپیکینگ و رایتینگ برای تمارین ارائه شده feedback یا بازخورد را از اساتید خود که از مدرسین متخصص و مصححین اصلی آزمون های آزمایشی تافل در کشور بوده اند دریافت میکنند و نیاز دارند بر مشکلات بیان شده توسط استاد خود به منظور رفع آن ها کار کنند. مطالب آموزشی ارائه شده در این دوره در سطح دشواری مطالب آزمون اصلی تافل می باشد. از آنجایی که کسب نمره بالا در آزمون های بین المللی مستلزم تلاش مستمر می باشد داشتن زمان برای مطالعه و انجام تمارین این دوره به صورت پیش فرض در نظر گرفته شده است. لازم به ذکر است این دوره برای افرادی مثمر ثمر خواهد بود که در دو الی سه ماه آینده تصمیم به شرکت در آزمون تافل دارند و روزانه زمانی بین پنج الی هفت ساعت زمان مفید برای مطالعه دارند. زبان آموزان در برنامه ریزی خود برای زمان آزمون اصلی این نکته را لحاظ کنند که در پایان کلاس دو الی چهار هفته نیاز به زمان برای جمع بندی و دوره مطالب کلاس دارند.

ریدینگ

مهارت ریدینگ در این دوره به صورت تخصصی آموزش داده می شود. روش مطالعه ریدینگ به همراه راهکار ها و تکنیک های تخصصی پاسخ گویی به این مهارت تجزیه و تحلیل شده و راهکار های مناسب برای غلبه به انواع سوالات ریدینگ ارائه می شود. مفاد آموزشی کلاس بر اساس جزوات آموزشی آکادمی تافل ایران و بررسی ریدینگ های TPO و ژنتی و پاورپوینت های آموزشی می باشد. به منظور تقویت دانش لغوی جزوه مناسب به زبان آموزان ارائه شده و راه کارهای مورد نیاز یادگیری لغات برای بخش ریدینگ ارائه می شود.

لیسنینگ

در حقیقت مهارت لیسنینگ مهم ترین مهارت آزمون تافل می باشد زیرا این مهارت اهمیت خاصی در نمره دهی بخش اسپیکینگ و رایتینگ نیز دارد. فقدان داشتن تسلط به مهارت لیسنینگ به پایین آمدن نمره نه تنها در بخش لیسنینگ بلکه در بخش های اسپیکینگ و رایتینگ نیز می انجامد. از این رو ایجاد پیش زمینه قوی در لیسنینگ جزو ملزومات آمادگی آزمون تافل می باشد.در این دوره راهکارهای تقویت مهارت لیسنینگ و تکنیک ها و استراتژی های پاسخ دهی به انواع سوال لیسنینگ مورد بررسی قرارگرفته و مهارت های جانبی ولی حائز اهمیت نوت برداری و دیگر مهارت های مورد نیاز ارائه می شوند. مفاد آموزشی این دوره بر اساس جزوه آموزشی آکادمی تافل ایران و لیسنینگ های TPO و ژنتی و پاورپوینت های آموزشی می باشد.

طراحی سایت: ایزی وب